Haber Detayı
08 Eylül 2019 - Pazar 14:20 Bu haber 2066 kez okundu
 
Yalçıner sert konuştu! Bizi konuşmaya mecbur etme!
- Haberi
Yalçıner sert konuştu! Bizi konuşmaya mecbur etme!

Geçtiğimiz günlerde MHP Genel Merkezi tarafından dinlendirilerek yeni dönemde görev verilmeyen MHP Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner, MHP İl Başkanı Varol Demirköse'nin yerel basına yansıyan açıklamalarına cevap verdi.

"UYGUN BULMADIK"

Milliyetçi Hareket Partisi kadın kollarımız genel merkezimiz bünyesinde bulunan kadın kolları koordinatörlüğünün il başkanlığından gelen listeleri onaylaması ile oluşur görevden alma söz konusu olmaz göreve gelen il başkanı bir Kadın Kolları listesi hazırlar ve Koordinatörlüğe sunar mevcut İl Başkanı kimle çalışmak isterse Ankara o listeyi onaylar mevcut İl Başkanı göreve vekâlet etmeye başladığı günden bu yana bizimle çalışmak istemediğini sıkça bize beyan etmişti .Biz de kendisine görevimize devam ettiğimizi söyledik. Partimize zarar vermemek adına bu süreci kamuoyu ile paylaşmadan devam ettirmeyi uygun bulmuştuk .

"ZORUNDA BIRAKMASINLAR"

Ancak başkanlığımız altında oluşan kadın kollarının partimizi gündemde tutan çalışmalar yapmasının bazı iç ve dış çevrelerce hazm edilemediği zaten herkesin malumuydu Anlaşılan odur ki mevcut yapıda bulunan ve mevcut yapıyı yönetmek isteyen bazı kesimlerin Kapalı kapılar ardında yaptığı görüşmeler sonucu mutabakata varılmış ve bir liste oluşturulmuş bizden ülkücüye yakışır şekilde hareket bekleyenler suskunluğumuzla yetinmelidirler. kendilerine tavsiyemiz önce kendilerinin ülkücü terbiyeye ve ahlak kurallarına uygun hareket etmeleri. Bizi konuşmaya mecbur etmemeleri ve dış mihrakların yönetiminden artık kurtulmaları olacaktır

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yalçıner, sert, konuştu!, Bizi, konuşmaya, mecbur, etme!,
Yorumlar
Haber Yazılımı