Haber Detayı
11 Şubat 2020 - Salı 13:22 Bu haber 2525 kez okundu
 
Flaş! Kritik toplantı! Dört isim toplantıya çağırıldı!
- Haberi
Flaş! Kritik toplantı! Dört isim toplantıya çağırıldı!

KULİS ÖZEL İÇERİK!

Ak Parti’den ayrılarak yeni oluşum sürecine giren ve ‘Gelecek Partisini’ kuran Ahmet Davutoğlu bir çok ilde teşkilat yapılanmalarını sağlamıştı. Gelecek Partisi, Zonguldak’a en yakın ile olarak Bartın’a ise kadın bir il başkanı atayarak Yasemin Dora Kurtkaya’yı göreve getirmişti. Kurtkaya aynı zamanda bölge yapılanması içinde görev üstlenmişti.

“HALİT GÜLAY ISRARI”

Kulislerden elde edilen bilgilere göre Yasemin Dora Kurtkaya’nın iki gün önce Zonguldak’a gelerek Neslişah’ta ‘potansiyel’ il başkanları ile bir araya geldiği belirtildi. Kurtkaya’nın Ak Parti eski ilçe başkanı Halit Gülay’ı ısrarla toplantıya çağırdığı ancak Gülay’ı siyaset düşünmediği için davete icabet etmediği öğrenildi. Gelişmeleri sorduğumuz Halit Gülay ise olayı doğrularken kendisinin o sırada İstanbul’a yolculuk ettiğini dile getirdi.

“ÇEBİ SÜRPRİZİ”

Diğer taraftan Kozlu’da Ak Parti’den belediye başkan adayı da olan İsmail Ömer Çamur’un yine aynı toplantıya davet edildiği ancak kendisinin de katılmayarak ‘Bir ismi tavsiye’ ettiği belirtiliyor. Elde edilen bilgiler doğrultusunda Yasemin Dora Kurtkaya ile yapılan toplantıya Kozlu Belediyesi Ak Partili eski meclis üyesi Hikmet Aydın ve Tolga Çebi’nin katıldığı iddia edildi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Flaş!, Kritik, toplantı!, Dört, isim, toplantıya, çağırıldı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı