Haber Detayı
02 Nisan 2019 - Salı 17:02 Bu haber 3184 kez okundu
 
Belediyenin kapılarını söktük
Gökçebey Haberi
Belediyenin kapılarını söktük

31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti’den Gökçebey Belediye Başkanı seçilen Vedat Öztürk sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür mesajı yayımladı. Gökçebey ilçesini el birliği ile geleceğe hazırlayacaklarının altını çizen Başkan Öztürk, “İlçemizin kalkınması noktasında çok önemli rolü olan değerli esnaflarımızla birlikte Gökçebey’in ekonomik yapısı üzerinde sürekli istişare halinde olacağız. Doğup büyüdüğümüz bu şirin ilçeye; 7gün 24 saat hizmet ederek, “ben” değil “biz” diyerek, el ele, kol kola, gönül gönüle, ilçemizin çıkarları için hep birlikte geleceğe yürüyeceğiz” ifadelerini kullandı.
“BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”
31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimlerinde; siz değerli hemşehrilerimizin yüksek teveccühüyle beraber tekrar belediye başkanlığını kazanmış bulunmaktayım. Şahsıma ve ekibimize halkımızın göstermiş olduğu teveccüh ile siz değerli hemşehrilerimiz ile birlikte geleceğe güvenle, huzurla, çağdaş bir ilçe olarak taşıyabilmek için çok çalışacağız. Allah nasip ederse 5 yıl boyunca vaat etmiş olduğumuz projeleri gerçekleştirmek için bütün gayretimizi sarf ederek gerçekleştireceğiz. Gökçebey Belediyesini söz verdiğimiz gibi sizlerle birlikte yöneteceğiz.
“TEPEDEN BAKMAYACAĞIZ”
Her ay düzenli olarak Halk Meclislerinde bir araya gelerek, geleceğin modern ve kalkınan Gökçebey’ini  birlikte inşa edeceğiz. İlçemizin kalkınması noktasında çok önemli rolü olan değerli esnaflarımızla birlikte Gökçebey’in ekonomik yapısı üzerinde sürekli istişare halinde olacağız. Doğup büyüdüğümüz bu şirin ilçeye; 7gün 24 saat hizmet ederek, “ben” değil “biz” diyerek, el ele, kol kola, gönül gönüle, ilçemizin çıkarları için hep birlikte geleceğe yürüyeceğiz. Seçim öncesinde söz verdiğimiz gibi, göreve başladığımızda ilk olarak Belediye Başkanlığı makam kapısını yerinden söktük. Böylelikle, Belediyemizin kapıları ardına kadar halkımıza açık oldu, bundan sonra da açık kalacak. Makamdan doğru Gökçebey’i yöneten Belediye Başkanı olmayacağım. Kimseye tepeden bakmadan, böbürlenmeden, kırmadan, dökmeden bu görevi sürdüreceğiz.
“HERKESİN EVİ OLACAK”
Belediye, Gökçebey’de yaşayan herkesin evi gibi olacak. Rahatlıkla gelip işlerinizi görebileceğiniz, sorunlarınıza sıkıntılarınıza çare bulacağınız, Belediye Başkanı olarak ben, 9 belediye meclis üyemiz ve personelimiz ile biz sizlerin emrine amadeyiz. Gökçebey’i geleceğe taşıyacak yeni projeler hazırladık. Önümüzdeki beş yıllık süreçte bu projeleri bir bir uygulamaya koyacağız. Ben ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte, halkımızın güvenini boşa çıkartmayacağımıza bir kez daha söz veriyorum. Seçimlerde göstermiş olduğunuz teveccüh ve tebriklerinize tekrar şükranlarımı sunuyorum. Sevdikleriniz ile birlikte nice güzel günler geçirmeniz dileklerimle saygılarımı sunuyorum.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediyenin, kapılarını, söktük,
Yorumlar
Haber Yazılımı