Astroloji

 

 

 
Akrep (20.10.2020)
Çalışma ortamınızda arkadaşlarınız arasında gerginlikler yaşanabilir. Sizler gözlem yaparak süreci uzaktan takip etmelisiniz. Konuya dahil olmanız süreci farklı noktaya taşıyacaktır.  
 
Aslan (20.10.2020)
Taşınma, yer değişikliği gibi konular bugün gündeminizde olabilir. Evinizde arızalanan ürünlerinizi değiştirmek ya da iade etmek gibi konular bugün yorucu bir hal alabilir. Mümkün oldukça iletişimlerinizi yazılı kurmayı deneyin.
 
Balık (20.10.2020)
Geçmiş kariyer hayatınız ve yarınlar hakkında uzun soluklu düşüncelerle savaşıyor olabilirsiniz. Gelecek kaygısı ve düzensizlik motivasyonunuzu düşürüyor olabilir. Hayatınızı gündelik kargaşalar yerine uzun vade planlar belirleyerek ilerlemeyi seçmelisiniz.
 
Başak (20.10.2020)
Kariyerinizde bir dönüm noktasında olabilirsiniz. Kaderiniz sizleri farklı bir noktaya doğru taşırken ruhunuzun da geleceğe rahat bakması güveninizi artırıyor olabilir. Yeni bir başlangıç yapmak için harika bir gün. Son kararı siz vereceksiniz.
 
Boğa (20.10.2020)
Geçmişi bitirmek adına yeni güne yeni bir başlangıçla başlayabilirsiniz. Aldığınız karar yüklerinizden kurtulmanıza olanak sağlayacaktır. Umudunuzu koruduğunuz müddetçe her zaman kararlarınızda mutlu sona ulaşacaksınızdır. Kendinizde enerji düşüklüğüne karşı motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız.
 
İkizler (20.10.2020)
Geçmiş ilişkinizden haber alabilirsiniz. Sizleri etkilemek isteyen kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Kalbiniz ve zihniniz çelişse de doğru kararı vereceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Çalışma ortamınızdaki duygusal davranışlarınız ekip arkadaşlarınızın gözünden kaçmayacaktır. Kendinize özen göstermelisiniz.
 
Koç (20.10.2020)
Resmi kurumlarla yarım kalan işleriniz varsa bugün tamamlanması için sizlere haber verebilirler. Sabırla beklediğiniz hak edişlerinizi artık kazanma vakti gelmiş olabilir. Yalnız yaşayan bir kişi iseniz hayatınıza hiç beklenmedik bir an da aşk dâhil olabilir. Doyasıya yaşamak size kalmıştır.
 
Kova (20.10.2020)
Kendinizi sıkışmış hissettikçe nefes almakta zorlanıyor olabilirsiniz. Zamanın çözemediği hiçbir durum olmamıştır şimdiye kadar. Sizler de yolunuzu belirleyerek yavaş adımlarla yürümeyi seçmelisiniz. Sizler yürüdükçe zaman sizin yerinize yolunuzu dikenlerden temizleyecektir.
 
Oğlak (20.10.2020)
Yalnız hayata tutunmaya çalışıyorsanız çevrenizdeki dostlarınız sizlerle yeni birini tanıştırmak isteyebilir. Ani gelişen bu olaya karşı hayır cevabını vermeden şansınızı denemelisiniz. Duygularınız yalnızlığı kabul etmiyor. Kalbinizin sesini dinlemelisiniz.
 
Terazi (20.10.2020)
Hayatınıza dahil olmak isteyen bir kişi sizlere duygularını açıkça ifade etmek için şans istiyor olabilir. Aklınıza neden sorusundan önce kim sorusunu sormalısınız. Şans verip vermemek sizlerin kararı olsa da seven bir yüreği dinlemek sizlere kayıp olarak yansımayacaktır.
 
Yay (20.10.2020)
Finansal sorunlarınızı geride bırakmak için yeni adımlar atabilirsiniz. Aldığınız destek ile birlikte tekrar aynı hatalara yakalanmanız risk olarak azalacaktır. Kendinize güvenerek hareket etmelisiniz.
 
Yengeç (20.10.2020)
Kendinize yeni bir yol belirlemeniz gereken bir gündesiniz. Bazı konularda hiç akıllanmadığınızı kendinize söylerken bulabilirsiniz. Kendinize soru sorarak doğru yanıtları bulabilirsiniz. Kendinizden ödün verdikçe yorulan siz oluyorsunuz. Değer sorgulaması yapmanız için uygun bir gün.

 

 

 

Haber Yazılımı